.

.

Купер девојка Акварел Кактус Цвеќиња Рака Пешкир Памук Бања пешкир За Рака Лице Салата Спа

Купер девојка Акварел Кактус Цвеќиња Рака Пешкир Памук Бања пешкир За Рака Лице Салата Спа

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

● Ултра Меко●Оваа ултра мека крпа за Капење е изработена Во Американски Стандардни Големини На Крпи ( 15 х 30 инчи Се Расплетува), и е направена со 80% полиестер и 20% полиамидни влакна Мек Полиестер-микрофибер Напред, Полиамид Тери На Грб, што го направи поиздржлив и повеќе ја отстранува влагата од вообичаените крпи. `+Брзо Сушење Пешкирите За раце за капење се великодушно со големина, имаат исклучителна апсорпција и брзо се сушат. Ткаенината непречено се лизга по вашето тело отстранувајќи ја влагата. Машината Се Мие Без Расипување, Натрупување или Губење На Влакната Под Вода Со Ниска Температура и Дополнително Брзо Сушење. ●Здрав Дизајн Пешкирот за раце користи здрава и безопасна технологија за бои растворливи во вода за дизајнирање и печатење уникатни модели на кактуси и цветови во крпи, што е погодно за кожата и мекост. Уживајте во чистење без проблеми без никаков рск на оштетување на вашата кожа. ①Повеќенаменски Пешкири За Раце За Бања Ги Исполнуваат Сите Ваши Сушење Needs.It совршен за секојдневна употреба крпи за раце,Крпа за Лице,Крпа за Раце, Лента За Пот, Крпа за Бебиња, Кујнска Крпа и многу повеќе.Рачната Крпа не само што е добра за Бања,Хотел,Канцеларија, туку и Теретана, Спа Центар, Плажа,Базен, Внатрешен И Надворешен Спорт што се Користи итн. Ако не сте воодушевени од Овие Крпи За Раце За Бања Со Кактус од која било причина, слободно кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви го дадеме најзадоволителното решение со 24 часа. ● Ултра Меко●Оваа ултра мека крпа за Капење е изработена Во Американски Стандардни Големини На Крпи ( 15 х 30 инчи Се Расплетува), и е направена со 80% полиестер и 20% полиамидни влакна. Мек Полиестер-микрофибер Напред, Полиамид Тери На Грб, што го направи поиздржлив и повеќе ја отстранува влагата од вообичаените крпи. `+Брзо Сушење Пешкирите За раце за капење се великодушно со големина, имаат исклучителна апсорпција и брзо се сушат. Ткаенината непречено се лизга по вашето тело отстранувајќи ја влагата. Машината Се Мие Без Расипување, Натрупување или Губење На Влакната Под Вода Со Ниска Температура и Дополнително Брзо Сушење. ●Здрав Дизајн Пешкирот за раце користи здрава и безопасна технологија за бои растворливи во вода за дизајнирање и печатење уникатни модели на кактуси и цветови во крпи, што е погодно за кожата и мекост. Уживајте во чистење без проблеми без никаков рск на оштетување на вашата кожа. ①Повеќенаменски Пешкири За Раце За Бања Ги Исполнуваат Сите Ваши Сушење Needs.It совршен за секојдневна употреба крпи за раце,Крпа за Лице,Крпа за Раце, Лента За Пот, Крпа за Бебиња, Кујнска Крпа и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Material:
80% polyester & 20% polyamide fiber
Design:
Cactus Pattern Towel Design
Size(about):
30h x 15w diameter
N.W.:
130g/4.6oz
Package:
1 Pcs/Package
Features:
Fluffy softness and quick absorbency:
Strong finished edges to prevent unraveling:
Soft enough to be non-irritating but firm enough for proper exfoliation:
Machine washable with minimal lint or shedding Dries quickly:
Enjoy hassle-free cleaning without any risk of damage to your skin, good as face towel, hand towel, sweatband, baby towel,kitchen cloth and more:
Worn:
For best results, wash separately at first use to minimized floating lint.And Don't use it in hot water.
Service:
If you're not thrilled with this Cactus Bath Hand Towels for any reason, Just feel free to tell us and we will do our best to give you the most satisfactory solution with 24 hours.

Комплементите на стоката