.

.

Мултифункционална Решетка За Крпи За Бања Багажник За Крпи За Кујна Решетка За Крпи Виси Крпа Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Крпи

Мултифункционална Решетка За Крпи За Бања Багажник За Крпи За Кујна Решетка За Крпи Виси Крпа Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Крпи

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

●СИЛНА НОСИВОСТ ● со цел да се зголеми носивоста на решетката, се надградува растојанието на дупките за монтирање, што може да се користи за шупливи ѕидови €Анти- 'рѓа ● Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик тип 304 за спречување на' рѓа, погоден за влажни средини како што се бањи и кујни. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ●Совршен За бања, спална соба, тоалет и балкон. Дизајниран за современи домови и современи хотели, ги одржува вашите крпи организирани. €ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА}невидлив дизајн на завртки, беспрекорна врска помеѓу колоните, покажувајќи стил од висока класа. Брусен никел заврши за да се спротивстави на секојдневните гребнатини. ①РАЗНОВРСНА И ЛЕСНА ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ. само една единствена прачка за крпи може да направи вашата бања и кујна да изгледаат поелегантно и уредно. ●СИЛНА НОСИВОСТ ● со цел да се зголеми носивоста на решетката, се надградува растојанието на дупките за монтирање, што може да се користи за шупливи ѕидови. €Анти- 'рѓа ● Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик тип 304 за спречување на' рѓа, погоден за влажни средини како што се бањи и кујни. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ●Совршен За бања, спална соба, тоалет и балкон. Дизајниран за современи домови и современи хотели, ги одржува вашите крпи организирани. €ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА}невидлив дизајн на завртки, беспрекорна врска помеѓу колоните, покажувајќи стил од висока класа. Брусен никел заврши за да се спротивстави на секојдневните гребнатини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката