.

.

Држач за организатор на алатки за коса Електричен бања бања не'рѓосувачки челик h држач за виткање на железо за рамни пегли

Држач за организатор на алатки за коса Електричен бања бања не'рѓосувачки челик h држач за виткање на железо за рамни пегли

Оценка на стоката:

DEN 1401.60
Достапност
Производот е достапен

Антилип -мат : држач за железо за виткање го усвојува дизајнот на антилип -мат, кој се користи за чување на главниот дел од железото за виткање, а предметите не паѓаат лесно Широко користен : Мултифункционален држач за виткање железо, фен за коса. Совршено големина за да одговара, така што додатоците можат да се одржат цврсто на место. (Ве молиме имајте во предвид дека само држачот се продава. Не се вклучени железо, четка и виткање железо. Заштедете простор : Зачувајте го просторот за бања и чувајте ги curlers во ред, ја прави вашата соба чиста и уредна. Mountидно монтирање : Поддршката на фен за коса го усвојува дизајнот без перфорација. Може да се обеси на wallидот кога се користи, а операцијата е едноставна. Функција за складирање : Може да складира многу алатки за стилизирање на косата, четки и други додатоци, е неопходна бања, има силна практичност. Антилип -мат : држач за железо за виткање го усвојува дизајнот на антилип -мат, кој се користи за чување на главниот дел од железото за виткање, а предметите не паѓаат лесно. Широко користен : Мултифункционален држач за виткање железо, фен за коса. Совршено големина за да одговара, така што додатоците можат да се одржат цврсто на место. (Ве молиме имајте во предвид дека само држачот се продава. Не се вклучени железо, четка и виткање железо. Заштедете простор : Зачувајте го просторот за бања и чувајте ги curlers во ред, ја прави вашата соба чиста и уредна. Mountидно монтирање : Поддршката на фен за коса го усвојува дизајнот без перфорација. Може да се обеси на wallидот кога се користи, а операцијата е едноставна. Функција за складирање : Може да складира многу алатки за стилизирање на косата, четки и други додатоци, е неопходна бања, има силна практичност.

Декларирани спецификации

Item Type:
Curling Iron Storage Holder
Material:
Stainless Steel
Weight:
Approx. 929g / 32.8oz
Package List:
1 x Hair Dryer Rack:
1 x Retaining Rod:
1 x Auxiliary Stickers:
1 x Glue:
2 x Expansion Screw:
2 x Screws:
1 x Hook:

Комплементите на стоката