.

.

Килими За Ткаени Површини, Кујнски Душеци, Душеци За Капење Од Корина Баке Хибискус Големи 4х6 Стапки

Килими За Ткаени Површини, Кујнски Душеци, Душеци За Капење Од Корина Баке Хибискус Големи 4х6 Стапки

Оценка на стоката:

DEN 2421.28
Достапност
Производот е достапен

Обично бродови за 2-3 дена НАПРАВЕНО ВО САД од почеток до крај, од високо квалитетни полиестерски влакна, ткаени во шевронен модел. Машинско перење топло и суво на тивок оган. Печатењето Со Сублимација на боја го прилепува мастилото на материјалот за долг живот и издржливост. Направено по нарачка. Дијаноче Дизајнира дела со уметници од целиот свет за да донесе уникатни, уметнички производи за украсување на сите аспекти на вашиот дом. Завршете ја спалната соба или просторот за живеење со ткаен тепих со шевронска шема ткаат Од Дизајни На Дијаноче. Последниот вистински акцент во вашиот дом што навистина ја поврзува просторијата заедно. Можеби тоа е суптилен килим за вашиот влез или кујна, или уметничко дело за разговор во вашата дневна област, вашата декоративна уметност на подот ќе продолжи да заслепува многу години. Направени во САД!! секое купување го поддржува уметникот кој ја создал сликата. Дебелина од 1/4 инчи. Секој килим е машински разбој, измиен и претходно намален, отпечатен, а потоа закопчан на рабовите. Измијте ја топла вода и'yете на тивок оган. Печатењето со сублимација на боја го прилепува мастилото на материјалот за долг живот и издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката