.

.

Искрено Baby Baby 3-пакет органски памук со долги ракави со долги ракави кимоно врвови

Искрено Baby Baby 3-пакет органски памук со долги ракави со долги ракави кимоно врвови

Оценка на стоката:

DEN 377.44
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на привремено. Мулти-пакет : Вклучува три кошули со долги ракави за бебе. Snug & Safe : Долги ракави со преклопување на манжетни за да ги задржат ситните прсти од гребење. Мода и функција : Удобниот стајлинг на завиткување со затворање на предвремени ги олеснува промените. Премиум, суров раб за трим нуди помалку рефус. 100% органски : сертифициран Gots, дише памук - одлично за чувствителна кожа. Подготвен регистар за подароци : Дел од нашата искрено чиста колекција, ова се совршена компонента во тушот за туширање или корпа за подароци за бебиња. Нашите паметни врвови во стилот на Кимоно се супер функционални. Изработено од мек, дише 100% органски памук, овој врв има удобно затворање на обвивката и странични прилепувања, овозможувајќи брзи промени во пелена. Достапно во 3-пакет, нашиот мек кимоно врвот има долги ракави со удобни манжетни за преклопување за да го заштити бебето од мали гребнатини на ноктите. Завиткајте го вашето бебе во луксузен стил со пријателски карактеристики што ќе ги сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката