.

.

Новорова облека за новороденчиња Шената, облека за новороденчиња за момчиња облека памучна буква печати панталони поставува лето

Новорова облека за новороденчиња Шената, облека за новороденчиња за момчиња облека памучна буква печати панталони поставува лето

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Мешавина од памук Повлечете го затворањето. [Убав материјал] Симпатично момче летно облека дете дете од 2 парчиња облека. Комплетите за облека за момчиња за деца прават чист памук-тоа е многу ткаенина пријателска со кожата, мека, дише, апсорбична потта, висококвалитетна и удобна за носење. [Одличен дизајн] : Бебе момче летна облека со тркалезна маица со еластична половината кратка пан, облека за бебе е обичен стил. Врвовите на маицата карактеристична дизајн на шема на печатење на камера е толку деликатно, карирани кратки панталони. Што е симпатична облека за момче, совршена за летно носење. [Применливи прилики] : Симпатична облека за бебешки момчиња за фотографирање, облекување и одмор. Удобната облека за бебиња може да се носи дома и да се игра надвор, забави и семејни денови. Бебето ќе добие многу пофалби кога ќе го носи. [Големината] Облека за момчиња на мали деца за вашето бебе на возраст од бебе, облеки од 12-18 месеци, 18 24 месечни момчиња облека, момче облека 2Т-3Т, облека за момчиња 3Т-4Т. [Што добивате] 1* Памук со кратки ракави за печатење со кратки ракави+1* карирани кратки панталони. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. [Убав материјал] Симпатично момче летно облека дете дете од 2 парчиња облека. Комплетите за облека за момчиња за деца прават чист памук-тоа е многу ткаенина пријателска со кожата, мека, дише, апсорбична потта, висококвалитетна и удобна за носење. [Одличен дизајн] : Бебе момче летна облека со тркалезна маица со еластична половината кратка пан, облека за бебе е обичен стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката