.

.

Кид бебе девојче облекува облека, bellвонче-дно-дно, памук памук, џемпер врвови од крави печатени панталони за девојки за облека

Кид бебе девојче облекува облека, bellвонче-дно-дно, памук памук, џемпер врвови од крави печатени панталони за девојки за облека

Оценка на стоката:

DEN 143.84
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% памук, 5% полиестер. Повлечете го затворањето. Мешање на машини. Мекиот материјал - Ова дете лабави врвови и панталони се направени од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција на влага и вентилација, еластична и лесна. Симпатична дизајн - Западното девојче облека има долг ракав, тркалезен врат, покажува активен и енергичен стил. Панталоните со bellвончиња за печатење на бик имаат обичен и забавен дизајн. Многу прилики - Облеките за девојчиња со печатење на деца од крава е погодна за дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија, итн. Лесен натпревар - Класични сетови за панталони за девојчиња може да се совпаѓаат со ветерници, Палто, маица, спортски чевли или обични чевли за да се создаде модерен стил на бебе. Грижа за облека и пакет - Поставениот има панталони од 1 парчиња + 1 парчиња. Ве молиме измијте ладно или машинско миење/не се бели/суви. Боја : Големина на карамел-крава : 2-3Т промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината. Препорачана возраст : 6-12 месеци Должина на врвовите : 12,60 Биста : 20,47 панталони должина : 15,75 половината : 14,96 колк : 20,87. Препорачана возраст : 12-18 месеци Должина на врвовите : 13,39 Биста : 21,26 панталони должина : 16.93 половината : 15,75 колк : 21,65. Препорачана возраст : 18-24 месеци Должина на врвовите : 14.05 Панталони должина : 18.11 половината : 16. Препорачана возраст : 2-3 години врвови должина : 14,96 биста : 22.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката