.

.

Големата сестра на Вавсам, мал брат, облека што одговара

Големата сестра на Вавсам, мал брат, облека што одговара

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на привремено. ❤ 【Уникатен дизајн】- Се во сет на сестрот живописно ги прикажува бебињата од диносаурус од различни возрасти и совпаѓањето на рогови на диносаурусите ја прави облеката уникатна и симпатична. Шарените букви се поживописни. ❤ 【Подарок за браќа и сестри】- Сините модели на Т-Рекс отелотворуваат полни со убов. Вонреден подарок за постарите браќа и сестри кои стануваат голема сестра и новороденчиња за да го запаметат овој значаен момент!. ❤ 【Удобен материјал】- Голем сис малку брат што одговара на облеките изработени од 100% памук. Дишењето, мека и флексибилна ткаенина се движи со бебиња, добро се мие и не згаснува. ✔ 【Погодна пригода】- Голема сестра Мала брат Диносаурус се поставува за бременост откривања, најави, тушеви за бебиња 【Интимна нега】- деколте со двојно игла, манжетни за ракави и долни полите. Чувајте го рамно, не навивам. Еластичен дизајн на вратот за лесно носење или само прикажување loveубов и грижа. ❤ 【Интимна нега】- Детерлиња со двојна игла, манжетни за ракави и долни полите. Чувајте го рамно, не навивам. Еластичен дизајн на вратот за лесно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката