.

.

42-Инчен Екстра Висока Порта За Бебиња 56 Широка Висока Порта За Кучиња Што Се Повлекува Порти За Бебиња Прилагодливи Порти За Кучиња За Куќата Внатрешна И Надворешн?

42-Инчен Екстра Висока Порта За Бебиња 56 Широка Висока Порта За Кучиња Што Се Повлекува Порти За Бебиња Прилагодливи Порти За Кучиња

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

НОВА ВИСИНА-42" висока е највисоката висина во портата за бебиња, која може поцелосно да ја задоволи вашата потреба и може да се користи и како висока порта за бебиња и како висока порта за кучиња Повлечени И ПРИЛАГОДЛИВИ - портите за бебиња што се Повлекуваат се протегаат на широки 56" и се лесни за употреба во области со голем сообраќај. Се повлекува кога не се користи за заштеда на простор. ОПЕРАЦИЈА СО ЕДНА РАКА-Лесна за употреба за возрасни и лесна за отворање и затворање додека го држите бебето. Скриениот уред за отклучување го отежнува отворањето на децата. НОВА ПРИЛАГОДЛИВА ЗАГРАДА - оваа екстра висока порта за миленичиња има прилагодлива долна заграда што може да одговара на секое перваз без ѕидни разделувачи, што го прави побезбеден, попрактичен и полесен за инсталирање. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Секое пакување содржи 1 порта што може да се повлече и потребните додатоци за инсталација. Мрежестата порта за кучиња може да биде широко користена за внатрешни и надворешни области како што се вратите, скалите, ходниците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката