.

.

Изочен накит багета cz прилагодлив срцев прстен, сите натпревари bling bling bling dainty gold pinky прстен забава розово злато loveубовно девојче жени луксузен подарок

Изочен накит багета cz прилагодлив срцев прстен, сите натпревари bling bling bling dainty gold pinky прстен забава розово злато

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Висококвалитетни материјали : Површината на овој срцев прстен на Baguette CZ е изработена од висококвалитетно злато од 14 килограми Отворените прстени на срцето на хип -хоп се поставуваат постепено со 5 A кубни CZ камења за да ги направат искривени и да изгледаат како дијаманти. Материјал за маѓепса : Злато позлатено со вештачки камења/полу-скапоцени камења. Овој прекрасен срцев прстен е убаво изречен со златен метал и дијаманти, давајќи чувство на чиста елеганција. Сите натпревари : Отворениот дизајн на овој прстен го олеснува носењето и целиот прстен е полн со сјајни камења CZ, совршен за жените да носат на забави и други прилики. Спецификација : Овој прстен е достапен во боја на сребро, злато и розово злато и во големини на САД од 6 до 9, проверете ги деталите за големината и изберете совршена големина. Уникатен подарок : Дизајнот во форма на срце е симбол на грижа и loveубов. Секој прстен CZ доаѓа со кутија за подароци, соодветни жени за изненадување на Денот на мајката, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, дипломирањето, роденденот, Велигден, свадба, Ноќта на вештерките, Нова Година, пријателство, ангажман, годишнина. 100% гаранција за задоволство : Задоволството на клиентите е наш главен приоритет. Доколку доживеавте дефекти во занаетчиството или кршењето на кој било од нашите украси, ве молиме контактирајте не за замена или поврат, нашата услуга за клиенти ќе одговори за 24 часа додека не сте задоволни. Висококвалитетни материјали : Површината на овој срцев прстен на Baguette CZ е изработена од висококвалитетно злато од 14 килограми. Отворените прстени на срцето на хип -хоп се поставуваат постепено со 5 A кубни CZ камења за да ги направат искривени и да изгледаат како дијаманти. Материјал за маѓепса : Злато позлатено со вештачки камења/полу-скапоцени камења. Овој прекрасен срцев прстен е убаво изречен со златен метал и дијаманти, давајќи чувство на чиста елеганција. Сите натпревари : Отворениот дизајн на овој прстен го олеснува носењето и целиот прстен е полн со сјајни камења CZ, совршен за жените да носат на забави и други прилики. Спецификација : Овој прстен е достапен во боја на сребро, злато и розово злато и во големини на САД од 6 до 9, проверете ги деталите за големината и изберете совршена големина. Уникатен подарок : Дизајнот во форма на срце е симбол на грижа и loveубов. Секој прстен CZ доаѓа со кутија за подароци, соодветни жени за изненадување на Денот на мајката, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ, дипломирањето, роденденот, Велигден, свадба, Ноќта на вештерките, Нова Година, пријателство, ангажман, годишнина. 100% гаранција за задоволство : Задоволството на клиентите е наш главен приоритет.

Декларирани спецификации

This ring is available in silver, gold and rose gold color and in u.s sizes from 6 to 9, please check the size details and select the perfect size. :

Комплементите на стоката