.

.

Моггемол Девојки Девојки Основни спортски градници без ракави без ракави за клуч за грб за танц/јога/трчање

Моггемол Девојки Девојки Основни спортски градници без ракави без ракави за клуч за грб за танц/јога/трчање

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлекување на затворање. Детски девојки и ленти за вратот на вратот крстосат на задниот дел од клучот за ракавици на задниот дел од шок -градниот градник на врвот. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Чистата боја, лентите за рамо вкрстени на задниот дел, еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре. Мека, добро истегнување, влага, удобно и дише за носење. Совршено за јога, пилатес, танц, џогирање, фитнес, тренингот, возење велосипед, пешачење, дневна, носење дома, и др. Сет вклучуваат : 1 парчиња спортски градник за девојчиња Топ Состојба : Сосема нов материјал : Полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | градите | - -Waist - | должина - - 4 | - 4 години - - | - 20.9 ''/53cm - | 19.3 ''/49cm | - 8.5cm - 6 - -| - 6 години | - 22.4 ''/57cm - | 20.9 ''/53cm - -| 8.7 ''/22cm- - 8 | - 8 години | - 24.4 ''/62cm - | - 22.4 ''/24cm- - 10 - | 10 години | - 26.4 ''/67cm - | 24.4 ''/62cm | 10.2 ''/26cm - 12 - | 12 години | - 28.3 ''/72cm - | - 26.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката