.

.

Такомег Кристално Магнетен Држач За Телефон, Држач За Прстен За Безбедни Додатоци Маг, за iPhone 14/13/12 Плус/Про Макс/Про/Мини

Такомег Кристално Магнетен Држач За Телефон, Држач За Прстен За Безбедни Додатоци Маг, за iPhone 14/13/12 Плус/Про Макс/Про/Мини

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Силен магнет и ултра тенок дизајн : вградениот силен магнет до 9 N може да апсорбира тежина до 3,9 фунти, што е еквивалентно на тежината од 8 i Phone 12s; штандот е дебел само 0,11 инчи, што е удобно за употреба Отстранлив и елегантен дизајн : погоден За Безжично полнење Магсафе, нема потреба од отстранување на куќиштето, може да се инсталира и отстранува постојано, не оставајќи лепливи остатоци; Премиум легура со блескав кристален дијамантски прстен, направете го вашиот телефон уникатен. КОМПАТИБИЛНОСТ : НЕ е компатибилен со не-магсафе случаи или голи телефони. САМО компатибилен СО i Phone 14 серија, 13 13 Mini 13 Pro 13pro Max 12 12 Mini 12pro max серија и други телефони Со Mag-Безбедни Случаи. Прилагодлив дизајн за да се задоволат повеќе потреби : штандот може слободно да се прилагоди 360°+180°, задоволувајќи ги потребите на еднорачно испраќање пораки, селфи, десктоп штанд итн. Пакет и Услуга : Дојдете Со Држач За Телефонски Прстен од 1 парчиња во случај. Ве молиме слободно побарајте задоволни решенија доколку сте несреќни за нарачката и производот. Сите ваши проблеми ќе бидат решени во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката