.

.

Монтажа за автомобили за Vivo IQoo Neo 5 - Minimus Magnetomount, магнетски монтирање на автомобили, држач за магнетни автомобили за Vivo IQoo Neo 5

Монтажа за автомобили за Vivo IQoo Neo 5 - Minimus Magnetomount, магнетски монтирање на автомобили, држач за магнетни автомобили

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

? [Компактен] Миникусот е токму тоа-мини! Овој лесен и дискретен дизајн спакува удар! Доволно силно за да го држите вашиот IQoo Neo 5, но сепак доволно мал за да се вклопи во вашиот џеб! ? [Флексибилен] Minimus Magnetomount не се потпира на гломазна лулка за поддршка на вашиот IQOO Neo 5, целосна ротација на 360 степени е ветер, што значи дека можете да го видите вашиот екран во режим на портрет или пејзаж со леснотија. ? [Без раце] Minimus Magnetomount го држи вашиот IQoo Neo 5 за вас, за да не мора. Можете да ги задржите двете раце на тркалото додека користите GPS (или која било друга апликација на вашиот IQoo Neo 5) наместо да ризикувате несреќа додека гледате надолу во вашиот телефон во рака!. ? [Лесна инсталација] Гумени подлози се вклопуваат околу перките на вентилаторот за воздух. Не се потребни алатки или чаши за вшмукување за ова поставување без напор. Прицврстувачот се прикачува на лесно достапните отвори за воздух во вашиот автомобил. Едноставно работење со една рака. Користете ги сите функции на вашиот IQoo Neo 5 во автомобилот без проблеми. ? [Сила и стабилност] Минималниот магнетомонт нема една, туку две лепила метални плочи за посилно магнетско задржување. Никогаш не грижете се за вашиот IQoo Neo 5 што се лизга од својата монтажа!. Зарем не би било уредно ако имало телефонска монтажа што работела со вашиот IQoo Neo 5 во кој било автомобил? Minimus Magnetomount го прави токму тоа! Minimus Magnetomount го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свирите музика без да ги извадите очите од патот! Минимумот е само тоа-мини! Овој лесен и дискретен дизајн спакува удар! Доволно силно за да го држите вашиот IQoo Neo 5, но сепак доволно мал за да се вклопи во вашиот џеб! Minimus Magnetomount не се потпира на гломазна лулка за поддршка на вашиот IQoo Neo 5, целосна ротација на 360 степени е ветре, што значи дека можете да го видите вашиот екран во режим на портрет или пејзаж со леснотија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката