.

.

Циеео 3 парчиња Кутии Пренослива Кутија За Торта Кутија За Јајца Кутија За Торта Кутии За Прозорци Мини Кутија За Торта Контејнери За Еднократна Употреба Јасен Кон?

Циеео 3 парчиња Кутии Пренослива Кутија За Торта Кутија За Јајца Кутија За Торта Кутии За Прозорци Мини Кутија За Торта Контејнери

Оценка на стоката:

DEN 316.64
Достапност
Производот е достапен

Картон Картонски Штанд За Кекси : дизајнот На Прозорецот може да ги покаже вашите кекси внатре без изложување на воздух. Контејнери За Мафини : Изработени од материјал, безбедни и ,што ќе ви овозможи пријатно искуство со десерт. Кутии За Кекси Со Прозорци : Изработени од материјал, безбедни и издржливи,што ќе ви овозможи пријатно искуство со десерт. Носач за кекси : Погоден За продавници, пекари, продавници за колачи, простории за чај, забавни училишта и домашна употреба. Пекарски Кутии За Кекси : Доаѓа со пренослива рачка, совршено е да го држите кексот додека одите. Пакетот Вклучува 3 х кутии За торта Карактеристики-Материјал : картонски јасен држач за кекси. - Кутиите за кекси лесно можат да одговараат на стандардни роденденски колачи или други колачи, за споделување роденденски колачи со вашите роднини и пријатели на забави, роденденска хартиена кутија за кекси. - Изработен од материјал, безбеден и издржлив,што ќе ви овозможи пријатно Искуство Со десерт Кутија За Кекси. - Нашата партија корист кутии се пакување кекси, исто така погоден за мали колачи, пити, колачи, крофни, кекси, колачиња, и други слатки мини торта кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката