.

.

ПЛАКАРИ 10 Полица Виси Чевли Организатор За Плакарот, со 10 мрежести странични џебови За Додатоци-Животински Принт, Црна

ПЛАКАРИ 10 Полица Виси Чевли Организатор За Плакарот, со 10 мрежести странични џебови За Додатоци-Животински Принт, Црна

Оценка на стоката:

DEN 905.60
Достапност
Производот е достапен

Тенок дизајн за заштеда На Простор : создадете дополнителен простор за складирање и максимизирајте ги плакарите со 10 полици за лесен пристап Погодно складира 10 пара чевли. Совршена големина – производ мерки 5 "W x 11. Погодно складира 10 пара чевли додека не зазема многу простор. Меката, издржлива ткаенина овозможува преклопување кога не се користи за заштеда на простор. Џебови За Додатоци. Карактеристики 10 мрежести џебови-5 од секоја страна. Совршен за чорапи, накит, козметика и сите мали додатоци. Вртливите Куки од 360 степени се вклопуваат на стандардна шипка за плакарот. Супер издржливи армирани шевови кои нема да се искинат. Преклопен и пренослив : издржлив, но лесен. Лесно се преклопува за да заштеди простор кога не се користи. Совршен за патувања. Освојте го нередот! Организирајте ги вашите плакари на лесен и достапен начин. Одржувањето на вашите работи уредни и достапни значи дека никогаш повеќе нема да барате нешто!!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката