.

.

Експресибест Носител На Визит-Картичка - Американски Секретар На Армијата, знаме

Експресибест Носител На Визит-Картичка - Американски Секретар На Армијата, знаме

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Изграден од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој држач за визит-картичка е изграден да трае, обезбедувајќи издржливост и долговечност Овој држач ги одржува вашите картички заштитени и организирани, обезбедувајќи лесен пристап кога ви се потребни. Тенок и ултра лесен, овој држач за картички е совршен за оние што се во движење, без разлика дали се работи за настани за вмрежување или секојдневна употреба. Боите на овој држач за визит-картички се живописни и живописни, додавајќи допир на личност и стил на вашата професионална слика. Втиснат Во Сад, овој држач за картички е квалитетен и прави одличен подарок за секоја пригода, без разлика дали е за колега или како внимателен гест кон саканата личност. Импресионирајте ги клиентите и колегите со нашиот стилски И практичен Држач за Визит-Картички. Изработен од нерѓосувачки челик, овој држач за картички е издржлив и елегантен, проектирајќи слика за успех и гордост. Внатрешноста обложена со филц удобно собира до 15 картички, што го прави практичен додаток за секој професионалец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката