.

.

Маиифу - ЏЕЈ Менс Обичен Долг Ракав Хенли Худи Лесен Тенок Фит Пуловер Од Руно Дуксери Со Еднобојни Дуксери Со Качулка Со Цврста Боја

Маиифу - ЏЕЈ Менс Обичен Долг Ракав Хенли Худи Лесен Тенок Фит Пуловер Од Руно Дуксери Со Еднобојни Дуксери Со Качулка Со Цврста Боја

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

мрежестата џебна вода со фармерки и чевли за даска го засилува вашиот уличен стил додека промовирате чувство на индивидуалност, исто така можете да правите какви било секојдневни активности со спортски панталони За најпрецизно вклопување, ве молиме проверете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ лоцирана во сликата на производот или под описот на производот пред да нарачате. Машина за перење или миење раце. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката