.

.

LEPSJGC RGB Прстен Светло Со Држач За Статив Држач ЗА Телефон LED СВЕТИЛКА ЗА ПРЕНОС Во Живо Видео Шминка Прстен Светло Shootin

LEPSJGC RGB Прстен Светло Со Држач За Статив Држач ЗА Телефон LED СВЕТИЛКА ЗА ПРЕНОС Во Живо Видео Шминка Прстен Светло Shootin

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Прстенеста светилка од 14 инчи, опремена со држач за статив и мобилен телефон, секогаш кога ви треба дополнително осветлување за шминка, фотографија и видео продукција Универзален држач за мобилен телефон со прилагодлива висина. Држачот на телефонот може да се прошири на 3,93 инчи (10 сантиметри) и е компатибилен со повеќето паметни телефони со или без куќиште за телефон. УСБ-портата може да се користи со повеќе уреди. Може да се користи во многу сценарија. Карактеристично : прстенеста ламба од 14 инчи, опремена со статив и држач за мобилен телефон, секогаш кога ви треба дополнително осветлување за шминка, фотографија и видео продукција.Универзален држач за мобилен телефон со прилагодлива висина.Држачот на телефонот може да се прошири на 3,93 инчи (10 сантиметри) и е компатибилен со повеќето паметни телефони со или без куќиште за телефон.USB портата може да се користи со повеќе devices.It може да се користи во многу сценарија.Инсталација на статив : 1. Изработен од висококвалитетни алуминиумски цевки за нозе, тој е издржлив и цврст.Компактниот статив може да се преклопи за да биде доволно мал за носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката