.

.

АВК Индустриски Аа271-1032 Комплет За Конверзија На Конец, Големина На Конец 10-32, Црна

АВК Индустриски Аа271-1032 Комплет За Конверзија На Конец, Големина На Конец 10-32, Црна

Оценка на стоката:

DEN 639.84
Достапност
Производот е достапен

Големина на конец 10-32 Се користи За а-К, А-Л, А-Х, А-П, А-О, Е-Л, Е-Х.за алатка за клешти Аа170. 1 парчиња по торба. Комплет за конверзија за алатка aa170 plier. Алатката AA170 е идеална за прототипирање или правење поправки со влошки со Навој Од Серија a-k, a-l, a-h, A-P, a-o, ex-l и e-h.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката