.

.

Насмеано Лице Ткаенина Среќно Лице Светло Жолта Ткаенина Продадена Од Дебелиот Квартал Нов БТФК

Насмеано Лице Ткаенина Среќно Лице Светло Жолта Ткаенина Продадена Од Дебелиот Квартал Нов БТФК

Оценка на стоката:

DEN 1563.20
Достапност
Производот е достапен

Ткаенината се продава во дебелиот кварт - (18 "Х 22") Дебелиот квартал е популарен занает и големина на ватирање. Две дебели четвртини еднакви на 1/2 двор(18 "Х 44"). Четири масни четвртини се еднакви на 1 двор(36 "Х 44"). Ткаенината е несечена, така што повеќе набавки ќе бидат испорачани во едно континуирано парче. Одлично за Вашиот Проект За Шиење, Ватирање или Изработка. Ткаенината е памук. Оваа продажба е за една дебела четвртина ткаенина. Продаден од дебелиот квартал кој е една четвртина од дворот со димензии 18" Х 22". Дебелиот квартал е популарен занает и големина на ватирање. Две дебели четвртини еднакви на 1/2 двор (18 "Х 44"). четири масни четвртини се еднакви на 1 двор(36 "Х 44"). Ткаенината е несечена, така што повеќе набавки ќе бидат испорачани во едно континуирано парче. Ткаенината е памук и е во совршена состојба. Било какви прашања? Ве молиме не двоумете се да ни испратите е-пошта. Ќе набројуваме многу други ретки и тешко достапни ткаенини во следните неколку недели. Ве молиме проверете често. Ние се стремиме кон 5 ѕвезди повратни информации . ве молиме кажете ни како можеме да ви служиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката