.

.

Амлрт 2 пакет ранец на градите - најлон -доволно за мрежење на ранецот нагоре до 1in. (Волк Греј

Амлрт 2 пакет ранец на градите - најлон -доволно за мрежење на ранецот нагоре до 1in. (Волк Греј

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Додадете лента за градите во ранецот за дополнителна стабилност Направено од полипропилен мрежи отпорен на вода/УВ, отпорен на полипропилен, издржливо за употреба. Брзо ослободување на тока, лесна за закопчување и разоткривање. Можете да го прилагодите на очекуваната должина. На каишот е прикачено едно парче еластична. Нема да почувствувате премногу притисок врз градите. Одржува ленти за рамо на ранецот безбедно на место и ги дава вашите раце слободни. Додадете лента за градите во ранецот за дополнителна стабилност. Направено од полипропилен мрежи отпорен на вода/УВ, отпорен на полипропилен, издржливо за употреба. Брзо ослободување на тока, лесна за закопчување и разоткривање. Можете да го прилагодите на очекуваната должина. На каишот е прикачено едно парче еластична. Нема да почувствувате премногу притисок врз градите. Одржува ленти за рамо на ранецот безбедно на место и ги дава вашите раце слободни. Ранец на градите на ранецот, прилагодлив ранец Стернум лента за ремен на градниот кош со тока за пешачење и џогирање, црно погодно за чанти, ранец на вода, ранец со мраз торба, ранец за деца, спортски ранец , багажник, тота, брифинзи, колички, тркала со тркала и повеќе, може да се ослободи, може да се ослободи, може да се ослободи Вашите раце и ви помагаат подобро да уживате во вашите патувања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката