.

.

Мопал Мала Канта За Ѓубре Со Капак-3 Литри Корпа За Отпадоци во Бањата,Со Функција За Авто-Адсорпција, Компактна Корпа За Отпадоци Од 11 Литри Со Капак Од Типот На Пре?

Мопал Мала Канта За Ѓубре Со Капак-3 Литри Корпа За Отпадоци во Бањата,Со Функција За Авто-Адсорпција, Компактна Корпа За Отпадоци Од 11 Литри

Оценка на стоката:

DEN 479.84
Достапност
Производот е достапен

АДСОРПЦИЈА ЃУБРЕ КЕСИ ФУКЦИЈА?Кога капакот е затворен со рака, индикаторското светло ќе биде вклучено и ќе почне да ја апсорбира вреќата за ѓубре Преку излезот на воздухот и влезот на воздухот. Кесата за ѓубре во кантата за ѓубре ќе се залепи за ѕидот на конзервата. Оваа функција е дизајнирана да го реши проблемот со статички електрицитет или воздух што предизвикува помалку простор достапен во корпата за отпадоци, така што не мора да ги користите рацете за да ги прилагодите торбите за ѓубре. ПОВЕЌЕ ХИГИЕНСКИ И БЛОКОВИ МИРИСА?Капакот на конзервата е отстранлив, што го олеснува фрлањето на отпадот без никаков хаос.Ако барате канта што нема да мириса на пелени за бебиња или ќе има проблем да го толерира мирисот на ѓубре, оваа канта е дефинитивно начин да се оди. КАНТА ЗА ЃУБРЕ ОТПОРНА НА КУЧИЊА?Капакот на малата корпа за отпадоци е потежок и невозможно е вашето домашно милениче да crack.So без разлика дали е во бањата, спалната соба или канцеларијата, ова ѓубре може да биде совршен додаток на секое место ако имате домашни миленици и мали деца. 3 ГАЛОН ЃУБРЕ МОЖЕ СО КАПАК?Ова е корпа за отпадоци со капак за притискање, совршено решение за потребите за управување со отпадот во бањата. Оваа компактна и стилска конзерва е дизајнирана лесно да се вклопи во секој простор во бањата, без да се загрози функционалноста или style.It исто така е еден од совршените избори за канцеларија и спална соба. Пакетот содржи тело на кофа, капак на кофа, Тока, ролна вреќи за ѓубре, USB кабел за полнење (порта Тип-Ц).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката