.

.

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Розови Љубовни Срца Слатко Печатење Со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро Бања 4 парчиња

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Розови Љубовни Срца Слатко Печатење Со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро Бања

Оценка на стоката:

DEN 223.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледањето на печатените обрасци внатре, што може да го украси вашиот простор Прицврстените завртки се изработени од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив. Големина : рачка 1, 37х1, 10х0, 66 инчи/35х28х17мм, кратка завртка 0,8 ° 2,8 см/0,31 € 1,1 инчи, долга завртка 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Погодност : Еден сет вклучува четири рачки за фиоки и осум завртки од нерѓосувачки челик, кои можат да се совпаднат според вашите потреби. Инсталирањето е исто така едноставно и лесно за употреба. Дизајн : оваа рачка е отпечатена од едната страна и можете да ја изберете вашата омилена шема. Тоа може да го направи вашиот мебел уникатен и привлечен. Црната цврста рачка обезбедува поцврст стисок и е повеќе во согласност со човечката механика. Силна применливост : оваа рачка може да се примени на повеќето простори и мебел и може да се користи за украсување кујнски шкафови, плакари, фиоки за бањи, канцелариски клупи и библиотеки и кабинети покрај креветот во спалната соба. Спецификации : Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледањето на печатените обрасци внатре, што може да го украси вашиот простор. Прицврстените завртки се изработени од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив. Големина : рачка 1, 37х1, 10х0, 66 инчи/35х28х17мм, кратка завртка 0,8 ° 2,8 см/0,31 € 1,1 инчи, долга завртка 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката