.

.

10 Картонски Шарени Знаци За Враќање Во Училиште Прв И Последен Ден Од Училишните Знаци За Деца Прв Ден Од Училишниот Одбор-1-ви Ден Од Училишниот Табла Знак Прв Ден О

10 Картонски Шарени Знаци За Враќање Во Училиште Прв И Последен Ден Од Училишните Знаци За Деца Прв Ден Од Училишниот Одбор-1-ви Ден

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Ако барате Забава Назад Кон Училишната Традиција, тогаш ви требаат овие 1-ви училишни знаци; Додека Другите комплети за прв и последен ден од училишниот одбор се направени во странство,нашите постери за знаци на табла се направени ОД САД со дебел картон Направете Преслатки Фотографии; ќе добиете 10 двострани картонски картони 8х10 " прв и последен ден на постери за училишни знаци-за да можете да снимите една деценија спомени од детството; направете преслатки фотографии со овие виножито назад во училишните фото реквизити и гордо споделете ги. Запишете Спомени Пред Да Поминат; овој прв ден училишен знак / прв ден на постер за табла со училишна креда е совршен за снимање моменти пред да поминат; Лесно документирајте го растот на вашето дете со овој знак за прва училишна табла. Совршен за Која Било Возраст Или Ниво На Одделение; Користете го Како 1-ви ден од предучилишен знак / прв ден од предучилишни знаци, прв ден од постер за табла од предучилишна возраст, знак од 1-ви ден од градинка, знак од прв ден од прво одделение или прв ден од училишна табла прв ден од училишни знаци. Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите постери за враќање на училиште што нудиме доживотна гаранција на производителот; Ако имате какви било проблеми со вашиот прв ден и последниот ден од училишните постери, ние ќе ги замениме со насмевка; нашиот семеен бизнис е тука за да ви помогне да снимите спомени што траат цел живот; Зошто да чекате, да го добиете првиот ден и последниот ден од училишните двострани постери денес. Барате забава назад кон училишната традиција? Тогаш ви требаат овие постери за знаци од првиот ден! Без разлика дали барате училишен одбор за прв ден за предучилишна возраст, прв ден од постер за училишна табла пред училиште, прв ден од знак во градинка или основен прв ден последен ден од училишен одбор; овие симпатични постери од 1-ви ден од училишната табла се доволно разноврсни за да се користат за која било возраст или ниво на одделение. 8х10 Инчи—Вклучени Се 10 Двострани Постери! Дебел И Лесен За Пишување Направен Во САД нашиот прв и последен сет на знаци за табла со училишни табли вклучува вкупно 10 двострани постери-така што ќе можете да го документирате растот На вашето дете во текот на цела деценија! И најдобриот дел? Овие постери за враќање на училиште го прават совршениот прв училишен фото-реквизит, за да можете гордо да ги споделите вашите фотографии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката