.

.

Ниценеед Графити Притиснете На Ноктите Долги, Очи Месечината Ѕвезда Лажни Нокти Со Виножито, 24 парчиња Црна Целосна Покривка Акрилни Нокти Со Налепници За Лепак За

Ниценеед Графити Притиснете На Ноктите Долги, Очи Месечината Ѕвезда Лажни Нокти Со Виножито, 24 парчиња Црна Целосна Покривка Акрилни

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

АКРИЛНИ НОКТИ : овој комплет за нокти ќе ви даде брз и гламурозен маникир со прекрасен дизајн кој ќе ве натера да се истакнете во толпата РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : лажните нокти Со Целосна покривка имаат неколку различни големини на нокти, 24 парчиња лажни нокти, а слободните ленти може да се исечат на која било големина што ја сакате и одговара. ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Лепак на ноктите изработени од акрилни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, еколошки, не повредувајќи ги рацете, не е лесно да се скрши. КОМПЛЕТНИ АЛАТКИ : 24 парчиња лажни нокти со 1 лист налепници за лепак за нокти, 1 дрвен стап и 1 турпија за нокти, со овој сет на алатки, можете да имате атрактивни долги нокти. МИНИМАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА : Целосно покривање лажни нокти само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го лепилото за желе што го подаруваме и притиснете трендовски нокти за 30-тите години за да добиете природен маникир што им се допаѓа на девојките. Ниценеед Графити Притиснете На Ноктите Долги, Очи Месечината Ѕвезда Лажни Нокти Со Виножито, 24 парчиња Црна Целосна Покривка Акрилни Нокти со Налепници За Лепак За Нокти За Продолжување На Ноктите СПЕЦИФИКАЦИИ На Алатката : Боја : шарени. Дизајн : графити, очи, ѕвезда, месечина, виножито. Тип : лажни нокти. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 24* лажни нокти (1 Кутија) 1* налепници за лепак за нокти 1* мал дрвен стап 1* мини датотека ЗА нокти Како ДА СЕ ОТСТРАНИ : -Подгответе го отстранувачот на ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката