.

.

Зеродеко 3 парчиња Сам Кутија За Пакување Подароци Фестивал Кутија За Завиткување Албум За Подароци Кутија Во Облик На Срце

Зеродеко 3 парчиња Сам Кутија За Пакување Подароци Фестивал Кутија За Завиткување Албум За Подароци Кутија Во Облик На Срце

Оценка на стоката:

DEN 803.52
Достапност
Производот е достапен

КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ ЗА НАКИТЉубовта кутијата е направена од материјал, кој е деликатен и практичен БОЖИЌНА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИљубовен материјал, кој има долг работен век. ИЗНЕНАДУВАЊЕ Карактеристики на срцето дизајн, кој е полн со романса. ПОДАРОК БУТИК КУТИЈАна добар подарок му треба добро пакување за да привлече внимание, а оваа кутија за пакување ви носи среќен момент. ЕКСПЛОДИРА ФОТО КУТИЈАКарактеристики на изгледот во облик на срце, кој е полн со романтична атмосфера. контејнер за пакување. Список на пакети 3 х Карактеристики на кутијата за подароци со албуми-кутијата за пакување е изработена од врвен материјал, овој производ е , практична И Долгогодишна Употреба Кутија за Завиткување Подароци. - Боја : црвена футрола за завиткување цвеќиња-доаѓа со декор со лак, што е и уникатна фотографија . - Се одликува со изгледот во облик на срце, кој е полн со Романтична Атмосфера Кутија За Пакување Подароци. - Прекрасната кутија е исплатлив начин за смрека Домашни подароци и Добрите Кутија За Подароци За Изненадување. - Специјално е дизајниран ЗА пакување САМ подароци за албуми на вашето семејство, пријател, љубовник изненадување фото-кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката