.

.

FVOWOH Големи Кеси За Скитници За Жени Торбичка Со Кадифена Торба Со Патент Обични Бохо Торби За Рамо За Црна Торба За Рамо Со Златен Синџир

FVOWOH Големи Кеси За Скитници За Жени Торбичка Со Кадифена Торба Со Патент Обични Бохо Торби За Рамо За Црна Торба За Рамо

Оценка на стоката:

DEN 348.80
Достапност
Производот е достапен

●Најдобар Избор За Подароци за Дами} избор за подароци за девојчиња и жени На Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, ДипломирањеЗемете ја торбата и започнете свое шик модно патување. ①Користете Прилика Оваа класична и стилска торбичка чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените да патуваат. Оваа чанта за рамо е идеална за работа, запознавање, забава, вечер, шопинг, патување, плажа и други активности. ●Испорака ● имаме Експресна Испорака и Стандардна Испорака .Стандардната испорака трае 10-20 дена за да пристигне, ве молиме слободно испратете порака за да не контактирате.Ако не сте го добиле по проценетиот датум на испорака. ●По Услугата●Ако има проблеми со вашето купување, ве молиме контактирајте не прво. Ние ќе ве направиме задоволни. Обезбедена е 90-дневна гаранција за сите наши производи. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Мајка, ќерка и пријатели ќе го сакаат ова ? за празници и родендени. Тоа е идеална чанта за користење во канцеларија, шопинг, патување, забава, одмор или какви било дневни прилики. Без разлика дали сте канцеларија дама, студент, , ќе љубов оваа симпатична торба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката