.

.

Кутија за Складирање цело Зрно, Поделен Резервоар За Складирање Жито Монтиран На Ѕид, Кујнска Мултифункционална Класификација На Зрна и Кофи Со Ориз, За Овес, Грав,

Кутија за Складирање цело Зрно, Поделен Резервоар За Складирање Жито Монтиран На Ѕид, Кујнска Мултифункционална Класификација На Зрна и

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

[Притиснете за да земете ориз] Лесно притиснете да земете ориз прво внатре, прво надвор без да оставите стар ориз [Горно складирање] Шишињата може да се постават на врвот за да заштедат простор. [Не плашете се од силен притисок]Силна адхезија, дури и под силен притисок. [Транспарентно видливо складирање на чаши] Јасно разберете ја јачината на чашата/погодно за повторно складирање на време. [Пловечки ѕид складирање] Заштедете простор на работната површина, цврсто држете се, изнесете уреден живот и уживајте во вкусна храна. опис на производот материјал : Ps+Pppprodat Категорија : Други Спецификации : Модел Б 1000l Мала [Испрати Мерна Чаша],Тип Б 1500l Голема [Испрати Мерна Чаша],Модел Б 3000l Двојна Решетка Голема [Испрати Мерна Чаша],Прикажи детали голема широка уста : мазен пристап без пречки запечатен силиконски прстен : дизајн на силиконски прстен, силно запечатување, отпорен на влага и отпорен на прашина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката