.

.

Автомобил Стерео Радио За Форд Фокус 2012 2013 2014 2015 2017 2018, 9.7 Инчен Двоен Дин Екран На Допир Радио Андроид 10.1 Главата Единица Со WiFi, GPS, RDS/FM Радио, Bluetooth + Резервна Камера &з

Автомобил Стерео Радио За Форд Фокус 2012 2013 2014 2015 2017 2018, 9.7 Инчен Двоен Дин Екран На Допир Радио Андроид 10.1 Главата

Оценка на стоката:

DEN 2879.84
Достапност
Производот е достапен

> > Екран : 27-инчен вертикален екран капацитивен екран на допир. > > Bluetooth 4.0 A2 DP / без раце / телефонски именик. > > Вградена WIFI/GPS навигација : поддршка на пристап До Интернет, компатибилен со мапи. > > Поддршка камера за рикверц : автомобилот е поврзан со рикверц за автоматско префрлување. > > Појавување на канбус : декодирајте ги оригиналните информации за автомобилот, прикажете ги оригиналните информации за оригиналниот автомобил, помош на сензорот за паркирање итн. > > Поддржете ЕМИТУВАЊЕ НА FM/RDS, слушајте емитување на канали, временска прогноза и прегледувајте информации/содржини за емитување. > > Учење на воланот : оригиналната контрола на учењето на воланот на автомобилот. > > Поддржете 10 видови прилагодување на звучниот ефект НА EQ. > > Поддршка андроид (USB конекција)/IOS (wifi конекција) систем корисници на мобилни телефони да ја користат функцијата за огледална врска. > > Поддршка продолжен DVR/OBD/DAB+. Единицата За греење Андроид има вграден систем Андроид 10.1, процесор со 4 јадра, меморија ЗА вклучување 1 G и меморија за складирање 16 G. Поддржете складирање, преземете ги омилените филмови, поддржете поврзување со жариштата на мобилните телефони користејќи wifi мрежа, вграден GPS систем за навигација. Bluetooth со a2dp/без раце/телефонски именик, Автоматски вчитува телефонски книги, повици без раце, репродукција на музика итн. Надворешен микрофон помага да се собере звукот и да се засили јачината на звукот. Користете УСБ-кабел за да ги поврзете радиото и мобилниот телефон за да го проектирате мобилниот телефон со стерео автомобилот. Отворете Ја Апликацијата За Поврзување Огледало, емитувајте ГПС навигација на радио, репродуцирајте филмови, синхронизирајте слики итн. Hd резервната камера е 100% водоотпорна, цврста и издржлива, не се плаши од сончева светлина и јасна слика. Автоматски префрлете ја сликата во рикверц кога ќе го свртите автомобилот за да ви помогне безбедно да направите резервна копија. Слушајте го каналот што се емитува преку ФМ радио, радиото РДС може да го прикаже името на станицата, типот на програмата, содржината на програмата, датумот и времето и другите информации. Поддржете автоматско пребарување радио станици и зачувајте 6 програми што ви се допаѓаат. ●Применливи Модели На Автомобили-Оваа вертикална екран 9.7 инчен 1080p Андроид во цртичка автомобил радио главата единица е погодна само за Форд Фокус 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 автомобили.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката