.

.

ДС. КАРАКТЕРИСТИЧЕН СТИЛ Неблагодарна Работа Мат 4 Парчиња Опрема За Вежбање Душеци Гумени Влошки За Неблагодарна Работа Што Апсорбираат Удари за Заштита Од Тепих

ДС. КАРАКТЕРИСТИЧЕН СТИЛ Неблагодарна Работа Мат 4 Парчиња Опрема За Вежбање Душеци Гумени Влошки За Неблагодарна Работа Што

Оценка на стоката:

DEN 192.00
Достапност
Производот е достапен

Овие душеци за опрема за вежбање се дизајнирани да ги заштитат вашите дрвени подови или тепих од оштетување и гребнатини ефекти на личната опрема за вежбање за фитнес Компатибилен со повеќето ленти за трчање, велосипеди за вежбање, машини за веслање, елипсовидни машини, машини за веслање, клупи за тежина, машини за повлекување и многу повеќе. Употреба : Ставете подлога за опрема за вежбање под секоја нога или нога на опрема за заштита на тепих и подови. Функција : подлогата за Неблагодарна Работа може да ја намали бучавата и обезбедува апсорпција на удари, заштита од удари и анти-лизгање. Заштитна Подна Подлога-Работете одлично за ленти за трчање и разновидна опрема за вежбање за да ги заштитите вашите дрвени подови или теписи од оштетување и гребнатини. Разновидни Гумени Душеци-Помага за намалување на бучавата и вибрациите предизвикани од вежбање. Одлично за тешка опрема за вежбање, како што се неблагодарна работа, велосипед за вежбање, степер, итн. Лесен За Употреба-Ставете ги гумените влошки што не се лизгаат под секоја нога или стапало на тешка опрема за вежбање. Тие цврсто остануваат на место и го олеснуваат чистењето на вашето спортско место.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката