.

.

HKTS 26 20 22mm Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 7X 6X Часовник Лесен За Рачен Зглоб

HKTS 26 20 22mm Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 7X 6X Часовник Лесен За Рачен Зглоб

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката