.

.

КЕСЈОО 120 Парчиња Капа Поддршка Поставата Алдулт Пвц Транспарентен

КЕСЈОО 120 Парчиња Капа Поддршка Поставата Алдулт Пвц Транспарентен

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Пвц Пластични Влошки За Капа : Премиум пвц материјалите ја обезбедуваат неговата издржливост, погодни за употреба во продавници за капи, домашен или дневен дисплеј за капи. Шапка Инсерти : ?НОСИЛКА за КАПА внатрешната поддршка на капачето е едноставна и удобна за употреба, а уникатниот дизајн го прави ефективен алатка за прикажување маркетинг на продавници. Зацврстувач на капа : чување и прикажување бејзбол капи и спортска капа, одржување на шапката во добра состојба. Капа Внатрешна Поддршка : ?ЗАЦВРСТУВАЧ на КАПА количината на внатрешните штандови на шапката е доволна, погодна за дома или продавница, исто така може да ја сподели со вашите пријатели. Држач За поддршка на капа : овие капи внатрешни држачи можат да бидат за поддршка на капи за да ги одржат во совршена форма. Список на пакети 120 x Бејзбол Капа Внатрешна Поддршка Карактеристики-Големина : 22, 00Х12, 50Х0, 10см;/8, 65Х4, 91Х0 бејзбол капа вметнува пластика. - Обем на главата : 57см вметнување капа со врв. - Боја : Транспарентна носилка за капа. - Материјал : пвц топката капи лагер. - Лесен дизајн и компактна големина, овој внатрешен држач за капа е лесен за поставување и поместување на зацврстувачот на капа. - Изработен од безбедни и сигурни материјали, не е лесен за кршење или деформирање, Внатрешниот Држач за Капа може да биде издржлив за користење на внатрешна поддршка од пластична капа. - Тие се применливи и за прикажување капи, спречуваат деформација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката