.

.

n/A Надворешен Случај Hdd Хард Диск Комплет Приклучок Кутија За Складирање 2.5 3.5 Инчен Хард Диск СТАНИЦА USB 3.0 ДО SATA

n/A Надворешен Случај Hdd Хард Диск Комплет Приклучок Кутија За Складирање 2.5 3.5 Инчен Хард Диск СТАНИЦА USB 3.0 ДО SATA

Оценка на стоката:

DEN 4142.40
Достапност
Производот е достапен

Поддршка 25 "SATA I/II/III хард диск. Висококвалитетна инженерска пластика, издржлива и модерна. Алатка-слободен расклопување и собранието дизајн, поддршка топла приклучок. Дизајн на инсталација на хард диск во линија, компактна големина, заштеда на простор на работната површина. 0 интерфејс може да пренесува податоци до 5 Gbps, И НАНАЗАД КОМПАТИБИЛНОСТ USB2.5 "sata I/II/III хард диск висококвалитетна инженерска пластика, издржлив и модерен дизајн на расклопување и склопување без Алатки, поддршка на дизајн на инсталација на хард диск со топол приклучок, компактна големина, ЗАШТЕДА НА десктоп простор USB3.0 интерфејс може да пренесува податоци до 5 Gbps, И КОМПАТИБИЛНОСТ НАНАЗАД USB2.1 LED индикаторот може да го означи напојувањето и читањето на тврдиот диск и напиши статус 12v 2a силно НАПОЈУВАЊЕ, доволно И СТАБИЛНО НАПОЈУВАЊЕ СПЕЦИФИКАЦИЈА : БОЈА : blackmaterial : abs plastictransmish брзина : 5gbpsoutput интерфејс : usb3.0 е надолу компатибилен со usb2.1)поддршка хард диск : 2.5-инчен sata сериски хард ДИСК (поддршка sata i / ii / iii)метод на инсталација : алатка слободен приклучок инсталиран индикатор : СИСТЕМ за ПОДДРШКА : ЗА windows / mac / linuxproduct големина : 144 * 80.

Декларирани спецификации

Color:
Black
Material:
ABS plastic
Transmission speed:
5Gbps
Output interface:
USB3.0 (USB3.0 is downward compatible with USB2.0 / 1.1)
Support hard disk:
2.5/3.5-inch SATA serial hard disk (support SATA I / II / III)
Installation method:
tool free plug-in installation
LED indicator:
support
Support system:
for Windows / MAC / Linux
Product size:
144 * 80.7 * 79.9mm/5.7*3.2*3.14in
Product weight:
400g
Package list:
1x HDD Docking Station :

Комплементите на стоката