.

.

Фоимас 100 парчиња Торби За Подароци За Срце Органза, 4х6 Инчи Торбичка За Торбичка За Накит Со Црвена Врвка За Денот На Вљубените

Фоимас 100 парчиња Торби За Подароци За Срце Органза, 4х6 Инчи Торбичка За Торбичка За Накит Со Црвена Врвка За Денот На Вљубените

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

€ Пакет вредност : вкупно се вклучени 100 парчиња кеси за органза за срце, доволна количина за задоволување на вашите потреби во завиткување подароци ● Димензии : торбите за завиткување подароци органза се со димензии 4 х 6 во/10 х 15 см, идеална големина за држење мали подароци и задоволства. ● Материјал : проѕирните торбички се направени од органза со мазна површина и голема издржливост за повеќекратна употреба.Доаѓа со метална врвка за лесно запечатување на кесите. Срцев Дизајн : торбите за органза За Денот на Вљубените имаат полн со срцев дезен во злато, привлечен додаток на обвивката за подароци. + Широка Примена : црвените кеси за врвки се користат за чување бонбони,чоколади,накит,сапун,мали играчки,козметика,занает и така натаму.Совршен за Денот на Вљубените, свадба, невестински туш,роденден, туш за бебиња и мал бизнис. КАРАКТЕРИСТИКИ : Пакување Со Супер Вредност - - - вклучени Се Вкупно 100 парчиња торби за подароци органза,секоја кеса е со големина 4*6 инчи. Зачудувачка Шема На Срце - - - проѕирните торбички се дизајнирани со полни со златни отпечатоци од срце, слатки и сјајни! Лесен За Употреба - - - Не се потребни панделки, црвените кеси од органза лесно се запечатуваат со прикачена ќофтиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката