.

.

гасаре, Екстра Големи, Екстра Дебели, 10 Силиконски Тривети За Топли Садови, Тенџериња и Тави, Отпорни На Топлина, Нелизгачки, Безбедни За Миење Садови, за Работни Пов

гасаре, Екстра Големи, Екстра Дебели, 10 Силиконски Тривети За Топли Садови, Тенџериња и Тави, Отпорни На Топлина, Нелизгачки,

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Силиконски, екстра-големи и екстра дебели димензии од 10 х 1/4 инчи До 3 инчи поголеми од обичните силиконски тривети за многу подобра заштита од топлина и гребнатини во вашите кујнски плочи и трпезариска маса. Отпорен на топлина до 446 степени. Силен и издржлив премиум силиконски материјал за храна. Немојте да се истрошите или да се скршите. Се спротивставува на дамки и мириси. Безбедна машина за миење садови или рачно перење. Имајте иста текстура од двете страни. Три елегантни дизајни за промена на декорацијата. Нелеплив, мек и флексибилен силикон за заштита на најделикатните површини. Екстра големата и густа големина е одлична за поставување топли јадења, тенџериња, тави, прибор за јадење итн. Дизајниран за секојдневна употреба со години каде што комбинира максимална функционалност и декор за убавина. Одличен подарок за загревање на куќата, родендени, меѓу другите прилики. Од 2012 година, специјализирани за силиконски производи. марката гасаре е регистрирана трговска марка во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката