.

.

100 парчиња/многу 9х25+6см Торба за органи Од Темно златна алуминиумска фолија, миларна позлатена странична пластична Торбичка, џеб за мевови од зрно кафе

100 парчиња/многу 9х25+6см Торба за органи Од Темно златна алуминиумска фолија, миларна позлатена странична пластична Торбичка, џеб за

Оценка на стоката:

DEN 540.80
Достапност
Производот е достапен

Употреба : Прехранбен Материјал : Алуминиумска фолија + ЈП Применлив Простор : Кујна Употреба : Храна. Храна Функција : Дебелина : 9 жица. Сосема Нов И Квалитетен. Вклучен пакет : 1x100pcs/многу 9x25+6cm торба За органи Од Темно златна алуминиумска фолија, миларна позлатена странична пластична Торбичка, џеб за мевови од зрно кафе. Декрипција : 100 парчиња/лот 9х25+6см Торба за органи Од Темно златна Алуминиумска фолија, миларна позлатена странична пластична Торбичка, џеб Од џеб од зрна кафе Употреба На Џеб : Прехранбен Материјал : Алуминиумска Фолија + Пе Применлив Простор : Употреба На Кујна : Функција За Храна : Дебелина : 9 жица сосема нов и висококвалитетен пакет вклучен : 1х100 парчиња/многу 9х25+6см Темно златна Алуминиумска фолија торба за органи, миларна позлатена странична пластична торбичка, џеб за Мевови од зрно кафе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката