.

.

3дроза арт нову жена. Волшебна прекрасна принцеза со виолетова коса подарок-Плочки

3дроза арт нову жена. Волшебна прекрасна принцеза со виолетова коса подарок-Плочки

Оценка на стоката:

DEN 327.84
Достапност
Производот е достапен

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Волшебната прекрасна принцеза со виолетова плочка за подароци за коса е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката