.

.

Греј990 Торби За Складирање Дневни Потреби, Преносни Слушалки За Полнач За Кабел За Полнење Патент Заштитна Торбичка За Складирање-Сина

Греј990 Торби За Складирање Дневни Потреби, Преносни Слушалки За Полнач За Кабел За Полнење Патент Заштитна Торбичка За Складирање-Сина

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Оваа двослојна торба е изработена од висококвалитетна ткаенина со ленена текстура и внатрешни најлонски мешани материјали, која е водоотпорна, отпорна на абење и може да спречи гребење на вашите електронски додатоци Со мазен дизајн на патент, тој е поотпорен на абење и потрајни од обичните пластични патенти. Оваа торба за складирање е лесна и компактна и лесно може да се држи со прстите или да се закачи надвор од ранецот без да зазема премногу простор, што е идеално за деловно патување. Торбичката за складирање може да се користи како електронска торба за компјутерски кабли и организатори на кабли, како и чанта за козметички алатки, пасоши иd карти. Таа е погодна за складирање како што се мобилни телефони, слушалки, USB кабли, SD картички, глувци, полначи, надворешни батерии, хард дискови и други електронски додатоци. Спецификации : оваа двослојна торба е изработена од висококвалитетна ткаенина со ленена текстура и внатрешни најлонски мешани материјали, која е водоотпорна, отпорна на абење и може да спречи гребење на вашите електронски додатоци.Со мазен дизајн на патент, тој е поотпорен на абење и потрајни од обичните пластични патенти.Оваа торба за складирање е лесна и компактна и лесно може да се држи со прстите или да се закачи надвор од ранецот без да зазема премногу простор, што е идеално за деловно патување.Торбичката за складирање може да се користи како електронска торба за компјутерски кабли и организатори на кабли, како и чанта за козметички алатки, пасоши и ЛИЧНА КАРТА cards.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката