.

.

AC 250V 10a Моментално 1no 1nc Нога Контрола Педал Прекинувач CFS-01

AC 250V 10a Моментално 1no 1nc Нога Контрола Педал Прекинувач CFS-01

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Тип на прекинувач : прекинувач За Копчиња Сертификација : CCC. Тип на ставка : Прекинувачи. Големина на пакетот( l*w*h) : 11 x 6,5 x 4. Име на ставка Нога Педал Прекинувач Модел CFS-101 Тип На Контакт Моментален Тип На Акција Spdt (1 NNO+1 NC) Ui 250 V ITH 10a Рејтинг Моќ AC 250 V, 10a Случај Надворешен Материјал Пластика Големина 10 x 6.Т) Боја На Куќиштето Црна Должина на Кабелот 95см / 37.4" Жичен Конектор Тип Бела Линија (КОМ), Црна Линија( НК), Црвена Линија (НЕ) Тежина 132гр Пакетсодржина 1 х Нога Прекинувач специфики На Предметот : прекинувач тип : копче прекинувач гаранција : 0.1 Сертификација : цццитем тип : големина На Прекинувач (л*в*ч) : 11 х 6.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката