.

.

Magbit 303DLX.0816QC MAG303 1/2-инчи од 18-инчен молибден обложен со тешки бродови Аугер бит

Magbit 303DLX.0816QC MAG303 1/2-инчи од 18-инчен молибден обложен со тешки бродови Аугер бит

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Molybdenum обложена да работи поладно и да остане остар подолго Високо одделение 1060 јаглероден челик посилен од кој било друг аугер на пазарот. Молибден облогата делува како сув лубрикант за да спречи затнување и да исфрли чипови побрзо. Облогата делува како сув лубрикант за да спречи прицврстување на работ. Машински во вистински центар за да се минимизира истече и да се намали заморот. Molybdenum обложена да работи поладно и да остане остар подолго. Високо одделение 1060 јаглероден челик посилен од кој било друг аугер на пазарот. Молибден облогата делува како сув лубрикант за да спречи затнување и да исфрли чипови побрзо. Облогата делува како сув лубрикант за да спречи прицврстување на работ. Машински во вистински центар за да се минимизира истече и да се намали заморот. Од производителот тешка брза промена на бродот Аугер со врски за само -храна и брза промена. Единствената облога на молибден делува како сув лубрикант за да го задржи малку поладно за време на употребата. Ова го спречува врвниот дел од омекнување со текот на времето и му овозможува да трае подолго од кој било друг аугер бит на пазарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката