.

.

12 Пакет Џамбо Маркер Рефил Мастило, За Постојани Маркери, 1 мл Мастило Шише, Црна ОД ПИЛОТ КОРП. НА АМЕРИКА

12 Пакет Џамбо Маркер Рефил Мастило, За Постојани Маркери, 1 мл Мастило Шише, Црна ОД ПИЛОТ КОРП. НА АМЕРИКА

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Мастило за Полнење на база на вода што се користи за мастило или повторно мастило Печати за Само-Мастило и Мали Влошки за Печат Работи со која било марка на печати за самостојно мастило или влошки за печат. Работи на порозни површини како хартија и дрво. Нема да се исуши на восок, пластика, итн. Живописната и интензивна боја нема да крвари или да се шири на хартија, што го прави печатењето поостро. Лесно за нанесување. Шишето има врв контролиран со капка. Од шише, исцедете неколку капки мастило по потреба, на подлогата за печат. Немојте премногу да ја мастите подлогата. Компатибилен Со Пилот Џамбо Пополнување Постојани Маркери (43100) продадени одделно. Работи на повеќето површини, вклучувајќи стакло, метал, дрво и пластика. Постојаното мастило е водоотпорно и низок мирис. Формулата за брзо сушење штити од дамки.Наполнете ги вашите компатибилни пилот маркери со ова мастило за брзо сушење. 12 Пакет Џамбо Маркер Рефил Мастило, За Постојани Маркери, 1 мл Шише Со Мастило, Црно ОД ПИЛОТ КОРП. НА АМЕРИКА (Категорија На Каталог : Хартија, Пенкала И Материјали За Биро / Пенкала / Полнење) шишето за Полнење содржи 1 мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката