.

.

Поставен четка за четки за кармин 12 парчиња апликатор за кармин за кармин за апликација за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за убавина

Поставен четка за четки за кармин 12 парчиња апликатор за кармин за кармин за апликација за четка за четка за четка за четка за четка за четка

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

[Вклучи пакет] ќе добиете четка за усни од 12 парчиња Оваа четка за кармин е погодна за примена на кармин или кармин, меките влакна на апликаторот за усни можат добро да ја покриваат бојата на усните, стапчето за апликаторот за кармин може да го направи вашиот кармин да нанесува повеќе рамномерно и да ја направи вашата шминка да изгледа совршена. [Добар материјал] Оваа четка за усни е изработена од висококвалитетни материјали. Влакната на оваа четка за кармин се меки, стапчето за апликатор за кармин нема да предизвика непријатност на усните кога ја користите оваа четка за усни, апликаторот за усни може да ви обезбеди совршена шминка за усни без да ја оштетите кожата на усните и да создадете поубава шминка за усни За вашата совршена шминка. [Лесно за употреба] Големината на оваа четка за усни е умерена, апликаторот за усни е погодно да се применува во вашата рака кога ја користите, а стапчето за апликатор за кармин е исто така погодно за да ја носите кога ќе излезете. Оваа четка за усни е совршена за завршување на шминка за усни и задоволување на вашите дневни потреби. Четката за шминка на усните може да се користи не само за да се примени сјај за усни, кармин, туку и за нанесување на прикривач, сенка на очите, итн. Со цел да ја задржите четката за кармин чиста, се препорачува да можете да го исчистите апликаторот за усни по секој пат кога ќе се користи. Можете да користите професионален детергент за чистење четки за да ја исчистите четката за усни за да ја направите почиста, а потоа воздухот да го исуши природно за да може да се користи подолго време. [Во многу прилика] Оваа четка за усни е погодна за многу прилики, не само за секојдневна употреба во домот, туку и за салони за убавина, продавница за шминка и други прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката