.

.

ТАИЛОНЦ пневматски 1/4 Инчен Нпт Притисок Мијалник Термостат Ослободување Вентил Замена Термичко Ослободување Вентил (Пакет од 5)

ТАИЛОНЦ пневматски 1/4 Инчен Нпт Притисок Мијалник Термостат Ослободување Вентил Замена Термичко Ослободување Вентил (Пакет од 5)

Оценка на стоката:

DEN 641.60
Достапност
Производот е достапен

Висока Јачина, Висока Цврстина Премиум Цврст Месинг На Подолг Работен Век Со Дебел Ѕид, Потрајни Од Железо И Железо Галванизирани Цевки Фитинзи, А Не Фрлен Производ Ова Поставување На Цевки Може да Се Примени На средства за чистење под висок притисок итн. Висока Јачина, Висока Цврстина Премиум Цврст Месинг На Подолг Работен Век Со Дебел Ѕид, Потрајни Од Железо И Железо Галванизирани Цевки Фитинзи, А Не Фрлен Производ. Лесно поврзување и лесна инсталација. Температури на пумпата поголеми од 145°F стопете ја заптивката на вентилот и топла вода излегува и ладна вода внатре. Известување-Нпт Големината на Конецот е Номинална Големина на Цевката и не го претставува вистинскиот дијаметар. Таилонц Пневматско Професионално Производство на Пневматски Делови, Филтри За Воздух, Електромагнетни Вентили, Пневматски Цевководи и Други Пневматски Компоненти. Ние Развиваме Алатки и Производи За Себе И За Нашите Клиенти Врз основа на Реалните Потреби и Очекувања. Сите Производи Се Директно Произведени Од Фабриката до Магацинот, Ние Гарантираме Дека Секоја Врска, Секој Процес. Избегнувајте контакт Со Извори На Пожар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката