.

.

7 инчен автомобил стерео Bluetooth, VR робот целосен HD екран на допир Преносен автомобил радио приемник, стерео со автомобил со огледало, Bluetooth, FM Car Radio

7 инчен автомобил стерео Bluetooth, VR робот целосен HD екран на допир Преносен автомобил радио приемник, стерео со автомобил со

Оценка на стоката:

DEN 1279.84
Достапност
Производот е достапен

Link Телефонски огледало Link】 Ова мултимедијално стерео радио со автомобил има 7-инчен HD екран на допир кој обезбедува непречена врска за поддршка на слика 【FM и Bluetooth】 FM со висок квалитет FM радио стерео приемник за да слушате информации за музика, вести и сообраќај. 【HD екран на допир】 7 инчен екран на екранот стерео поддршка 1080p видео репродукција. Уживајте во карактеристиките како што се мапи, филмови и многу повеќе!. 【Компатибилен】 Нашиот стерео радио напон е 12 V. Може да се користат и автомобили и камиони. 【Услуга за инсталација】 Ако наидете на проблеми по продажбата за време на инсталацијата и употребата, можете да не контактирате во кое било време. Ние нудиме 7*24 часа техничка поддршка по продажбата за да ви помогнеме да ги решите проблемите со инсталацијата и работењето. Нашите стереоа за автомобили се компатибилни само со напонот 12 V CAR DC. Link Телефонски огледало Link】 Ова мултимедијално стерео радио со автомобил има 7-инчен HD екран на допир кој обезбедува непречена врска за поддршка на слика. 【FM и Bluetooth】 FM со висок квалитет FM радио стерео приемник за да слушате информации за музика, вести и сообраќај. 【HD екран на допир】 7 инчен екран на екранот стерео поддршка 1080p видео репродукција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката