.

.

Јустрит 891502 Секако-ЗАФАТ ЕКС Галванизиран Челик 1 Врата Рачен Компак Корозивни Безбедносен Кабинет, 15 Галон Капацитет, 23-1 / 4 Ширина х 44 Висина х 18 Длабочина, 1 Прилаг?

Јустрит 891502 Секако-ЗАФАТ ЕКС Галванизиран Челик 1 Врата Рачен Компак Корозивни Безбедносен Кабинет, 15 Галон Капацитет, 23-1 / 4 Ширина

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Кабинети со специјална големина за корозиви нудат единствена можност за прилагодување на работните области и максимално искористување на достапниот простор Без разлика дали се додаваат на постојниот простор за складирање или се прават растворувачи лесно достапни на локациите на работните станици, овие помали кабинети се решението кога просторот е на премија. Испорачани со прилагодливи полици. ФМ, Н, О Одобрени. Мери ширина од 23-1/4 инчи за висина од 44 инчи за длабочина од 18 инчи. Јустрит Секако-ЗАФАТ ЕКС галванизиран челик 1 прирачник врата затвори компак корозивни безбедносен кабинет со 1 прилагодливи полици. Кабинети со специјална големина за корозиви нудат единствена можност за прилагодување на работните области и максимално искористување на достапниот простор. Без разлика дали се додаваат на постојниот простор за складирање или се прават растворувачи лесно достапни на локациите на работните станици, овие помали кабинети се решението кога просторот е на премија. ФМ, Н, О Одобрени. Капацитет од 15 литри. Мери ширина од 23-1/4 инчи за висина од 44 инчи за длабочина од 18 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката