.

.

Кампување на фенер за фенер на фенерџии со високи лумени USB USB за полнење на ламби со светла Darkbeam Battery, LED Flashlight Magnetic Portable додатоци за шатори, камп, итни случаи, ураган,

Кампување на фенер за фенер на фенерџии со високи лумени USB USB за полнење на ламби со светла Darkbeam Battery, LED Flashlight Magnetic

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Како рачна фенерче, предните светла можат да испуштат во центарот на вниманието од 300 метри (984ft) Како фенер за кампување, страничната светлина е составена од 42 ултра светли мониста на ЛЕР ламба, со вистинска осветленост до 1000lm, обезбедувајќи 360 ° светло за вашите активности на отворено како пешачење, ноќно одење, ноќно риболов, забава и што и да мислите . Режими за кампување со полнење со столбови од пол : Бела светлина, жолта светлина, СОС црвена однатре, има висококвалитетно, отпорно на истекување, водоотпорно жици, таму за да се осигурате дека вашата светлина останува дури и кога тој дожд се натопува за a кратко време. ✔ Гаранција : Darkbeam има 100% гаранција за задоволство и гаранција за враќање на парите од 90 дена. ☀ 【Супер светли светилки 3 режими на фенер : Бела светлина, жолта светлина, СОС црвена однатре, има висококвалитетно, отпорно на истекување, водоотпорно жици, таму за да се осигурате дека вашата светлина останува дури и кога тој дожд се впива за a кратко време. ✔ Гаранција : Darkbeam има 100% гаранција за задоволство и гаранција за враќање на парите од 90 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката