.

.

Диносаурус Перница Кадифен Играчка Симпатична Свиња Кукла Девојка За Спиење Долга Перница Перница Кукла

Диносаурус Перница Кадифен Играчка Симпатична Свиња Кукла Девојка За Спиење Долга Перница Перница Кукла

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Изработен е од висококвалитетно, безбедно и ултра меко полнење на кадифен материјал и може да се измие со вода Кадифни животински перници може да се користат во канцеларии, дневни соби, софи итн. Симпатичните кадифни играчки можат да ви помогнат да ја изразите својата љубов кон луѓето за кои се грижите.Слатки подароци за вашите деца, наставници, љубовници, соученици, колеги итн. Може да го држите за спиење, да се потпрете на него за да гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или да го оставите да ве придружува.Плишаните играчки може да се користат и како украси за домот за да го направите вашиот дом полн со љубов и топлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката