.

.

Елементи 3. 15х3, 15х9, 06 Инчен Златен Метален Вкрстен Држач За Заострување, За Употреба со Восок Или Свеќа За Заострување Без Пламен

Елементи 3. 15х3, 15х9, 06 Инчен Златен Метален Вкрстен Држач За Заострување, За Употреба со Восок Или Свеќа За Заострување Без Пламен

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

ОСВЕТЛЕТЕ и УКРАСЕТЕ : додадете мек сјај во секоја просторија; користете со свеќа без пламен или восок, не е вклучена НЕВЕРОЈАТНО УНИКАТЕН : впечатливиот метален дизајн носи модерен изглед на вашиот декор. РАЗНОВРСНА : додадете допир на стил на клупи, комоди, полици и други парчиња мебел на масата. СОВРШЕН ПОДАРОК : одличен за забави за домаќинство, свадби и многу повеќе. МЕРКИ : Мерки 2,95 Инчи Л х 2,95 инчи В х 9,06 инчи Х. ОСВЕТЛЕТЕ и ДЕКОРИРАЈТЕ : додадете мек сјај во секоја просторија; користете со свеќа без пламен или восок, не е вклучена. НЕВЕРОЈАТНО УНИКАТЕН : впечатливиот метален дизајн носи модерен изглед на вашиот декор. РАЗНОВРСНА : додадете допир на стил на клупи, комоди, полици и други парчиња мебел на масата. СОВРШЕН ПОДАРОК : одличен за забави за домаќинство, свадби и многу повеќе. МЕРКИ : Мерки 2. Додадете мек сјај во секоја просторија со Овој Држач за Свеќи Со Вкрстен Крст По Елементи. Впечатливиот метален дизајн носи модерен изглед на вашиот декор. Прикажете го ова уникатно парче на клупи, комоди, полици и многу повеќе. Прави одличен подарок за забави и свадби за загревање на куќата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката