.

.

Точка Поздравниот Златно Жолта Чеша 2.75 х 2.75 Керамички Автомобил Подлошки Пакет на 2

Точка Поздравниот Златно Жолта Чеша 2.75 х 2.75 Керамички Автомобил Подлошки Пакет на 2

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Доаѓа како соодветно пакување од 2 со атрактивен дизајн; ласерски печатени со топлина за примена на боја; поради разликите во печатењето, некои дизајни може да бидат полесни од сликата Подлогите се изработени од абсорбента керамика со закосен раб на дното, овозможувајќи лесно отстранување од возилото за чистење. Секој подлога има дијаметар од приближно 2,75 инчи и одговара на држачите за чаши со стандардна големина во повеќето централни конзоли. Дизајниран и печатен во САД; Одлично за подароци како роденден, дипломирање или подарок во секое време за да го одржите уредниот автомобил со прскање охрабрување. Поединечно завиткани во заштитно пакување; Подготвени За внимателен подарок и инспирација. Доаѓа како соодветно пакување од 2 со атрактивен дизајн; ласерски печатени со топлина за примена на боја; поради разликите во печатењето, некои дизајни може да бидат полесни од сликата. Подлогите се изработени од абсорбента керамика со закосен раб на дното, овозможувајќи лесно отстранување од возилото за чистење. Секој подлога има дијаметар од приближно 2,75 инчи и одговара на држачите за чаши со стандардна големина во повеќето централни конзоли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката