.

.

Smarли Продукција Паметни Поли Шема Конфети Добредојдовте, 13 х 19

Smarли Продукција Паметни Поли Шема Конфети Добредојдовте, 13 х 19

Оценка на стоката:

DEN 1132.80
Достапност
Производот е достапен

Издржлив, целиот поли материјал, без хартија, тешка категорија Користете со суво бришење или маркери на база на вода и боички што се перат. Отпорен на вода, не е потребна ламиниране. Површина за запишување/ бришење. Издржлив, целиот поли материјал, без хартија, тешка категорија. Користете со суво бришење или маркери на база на вода и боички што се перат. Отпорен на вода, не е потребна ламиниране. Површина за запишување/ бришење. Паметниот поли материјал е дизајниран за графикони во училницата и домот. Графиконите се силни, издржливи, водоотпорни и не бараат ламиниране. Користете со Smarли Смарт Так, иглички, спојници, спојници итн. да висат во училницата. Површината за запишување/бришење е дизајнирана за суво бришење или маркери на база на вода и боички што се перат. Паметната Поли шема мери 13 "х 19" со тешка, сјајна површина,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката